Pirografia bez tajemnic

"Pirografia bez tajemnic" - obowiązkowa pozycja dla każdego kto uwielbia pirografię bądź chce poznać tę niezwykłą sztukę.

Książka "Pirografia bez tajemnic" to niezbędna pozycja, którą powinien mieć każdy pirografista, początkujący i ten bardziej zaawansowany. Napisana w prosty sposób, bez owijania w bawełnę. W książce znajdziesz informacje od czego zacząć, jakich narzędzi potrzebujesz, skąd pozyskać materiały i jak je zabezpieczać, ale przede wszystkim dowiesz się jak wypalać, poznasz podstawowe techniki i ich zastosowanie. Ponadto w książce przedstawiam różne ćwiczenia, dzięki którym poprawisz swoje umiejętności. Dodatkowo znajdziesz cztery projekty dostosowane do stopnia zaawansowania wraz z szczegółowym opisem wszystkich etapów wykonania projektu. Poprowadzę Cię krok po kroku i wyjaśnię jak wypalać by Twoje prace zachwycały 😀

Autor: Sylwia Janczyszyn
typ okładki: miękka
wydawca: Pirografia Sylwia Janczyszyn
wymiary: 30 x 22 cm
ilość stron: 156
ISBN: 978-83-962750-0-4
data wydania: 6.11.2021r.
cena: 99 zł

Jeśli chcesz nabyć książkę napisz do mnie w tytule maila wpisując: książka "Pirografia bez tajemnic". W wiadomości zwrotnej prześlę Ci wszystkie informacje w jaki sposób możesz ją nabyć.

Zdjęcia wykorzystane w projektach
Foto: Adam Janczyszyn